Obsługa

Na żadnej imprezie nie może też zabraknąć konferansjera, dlatego my proponujemy współpracę z najbardziej komunikatywnymi, dowcipnymi i błyskotliwymi KONFERANSJERAMI, z jakimi mieli Państwo kiedykolwiek przyjemność pracować. Z wielką starannością zadbamy o to, aby konferansjer był odpowiednio dobrany do rodzaju i charakteru Państwa eventu, a więc nie ma żadnego problemu jeśli chcieliby Państwo, aby komunikował się w języku angielskim.
Posiadamy własną i sprawdzoną bazę pięknych i zawsze uśmiechniętych HOSTESS, które z przyjemnością zadbają o renomę Państwa eventu. Co więcej, nasze FORDANSERKI rozkręcą każdą imprezę i rozgrzeją atmosferę na parkiecie, co zagwarantuje Państwa gościom wspaniałą zabawę do białego rana. Dodatkowo, wedle życzenia, zapewniamy również profesjonalną oprawę fotograficzną i filmową każdego eventu, aby mogli Państwo na dłużej zachować przyjemne chwile.
Oczywiście tam, gdzie dobra zabawa, musi się również znaleźć coś „na ząb”. Właśnie dlatego, zadbamy o najbardziej profesjonalną obsługę i najlepszy CATERING eventowy. Są to firmy z którymi współpracujemy na co dzień i są gwarancją usług na najwyższym poziomie.